Svatební fotograf

Svatební fotograf

Svatební fotografie nejsou jen o svatebních portrétech a obřadu. Cílem je především zachytit atmosféru celého svatebního dne a neopakovatelných momentů od ranních příprav, přes svatební tradice po první svatební tanec. Dobrá momentka zabrání pominutí okamžiku. Pokud se rozhodneme tomu uvěřit, určitě to v nás zanechá jakýsi pocit jistoty. Jistoty, že je možné se jediným pohledem na fotografii vrátit zpět do minulosti. Cestovat zpátky v čase a zažít to celé znovu. Okamžiky štěstí, rodina a přátelé pohromadě. Nevěsta, ze které vyzařuje krása a něco, co je možné vidět a zachytit pouze ve svatební den. Všechny ty emoce, očekávání i strach z nového.

Haluv mlyn svatba

Fotografie jsou to, co bude ukazovat svým dětem a vnoučatům. Pro nás je ale nejdůležitější , abyste z našich fotografií měli radost.

Mnoho nových a inspirativních informací pro svoji svatbu naleznete v rubrice Svatby a prohledněte si také Fotogalerii.
Roseta Radejov fotokoutek Pro pobavení hostů můžeme připravit také originální Fotokoutek na který budou ještě dlouho vzpomínat a navíc vám z něj zbude plno bláznivých fotografií. Mobilní fotokoutek s nepřeberným množstvím masek a fotorekvizit pobaví na Vaší svatbu či párty všechny zúčastněné včetně těch nejmenších.

Neváhejte mne kontaktovat, děkuji za přízeň a těším se na Vás.

Ivan Bartoš     tel.: 725 807 539
foto.bartos@seznam.cz

Svatba SabinaBoritovsvatba slavkovPeskovaMikesoviLysiceLysice svatbasvatebni dort chrudimsvatebni prstensvatebni kyticesvatebni boty druzickyNasedloviceKouniceZabrehZabrehBeskydyBeskydy