PártyBox – zábavný mobilní fotokoutek

PártyBox – zábavný mobilní fotokoutek

Provoz fotokoutku byl PŘERUŠEN !!

Přemýšlíte čím zpestřit Vaší akci a potěšit návštěvníky? Chcete, aby hosté měli na Vámi pořádanou akci vzpomínku a bavili se? Kdo by nechtěl! Máte jedinečnou příležitost využít náš mobilní fotokoutek – PártyBox, který rozzáří Váš večírek.

fotokoutek

PártyBox je zábavný mobilní fotokoutek, který obsluhuje zkušený fotograf. Má připravené nepřeberné množství masek a rekvizit, tudíž je každá fotka jedinečná. Návštěvník si tak z večírku odnese originální dárek – vlastní netradiční fotografii s přáteli, rodinou či kolegy. Navíc si u toho užije spoustu zábavy!

Vyfotografování a vytištění fotografie zabere jen pár minut, a proto je Fotokoutek vhodným zpestřením i na velkých akcích. K dispozici je i asistentka, která návštěvníkům nabízí vhodné rekvizity a zajišťuje hladký průběh celé akce.

Do fotografie lze vložit název akce, logo společnosti, popisek a mnoho dalších informací.

Prohlédněte si náš akční ceník fotokoutku:

Vzorové kalkulace nalezeznete v našem CENÍKU

Kam se Fotokoutek hodí?

Na firemní akce, večírky, na svatby a oslavy narozenin. Vhodnou příležitostí jsou také veškeré typy plesů včetně maškarního, maturitního či krojovaného. Ani na silvestrovské párty nesmí PártyBox chybět – takové neformální prostředí je pro pořizování netradičních fotografií naprosto ideální!

Pozadí a rekvizity:

Díky moderním technologiím lze vytvořit fotografie s různými pozadími. Hosté se tak mohou objevit na pláži v Karibiku či v ulicích romantické Paříže.

Na přání pořadatelů lze připravit unikátní pozadí například s logem společnosti či korporátním designem.

Neváhejte mne proto kontaktovat s nezávaznou poptávkou na telefonním čísle: 725 807 539 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Vybrané fotografie si můžete prohlédnout v naší FOTO Galerii

Stránku Pártyboxu můžete sledovat  také na Facebooku. Všem děkuji předem za sdílení a lajování 🙂

20160705_185946_383Fotokoutek PENAMMaturitni ples fotokoutek SŠDOSmyslivecky ples fotokoutekvanocni vecirek Infinity fotokoutekMyslivecky ples fotokoutek roseta radejov fotokoutek Breclav fotokoutek